طراحی سایت های املاک

طراحی سایت های املاک

وب سایت های املاک

آیتم های تخصصی طراحی وب سایت املاک

امروزه حتی کاربرانی که از اینترنت سررشته ای ندارند و یا اهل وب سایت و به اصطلاح وب گردی نمیباشند از اطرافیان خود میخواهند تا در اینترنت یک جستجویی را انجام داده تا شاید ملک و زمین مورد نظرشان را پیدا نموده و یا حتی مشتری خوبی را پیدا نموده و آن را بفروشند. چرا که باید قبول داشته باشیم تبلیغات از نوع سنتی امروزه چندان جایگاه مطمئن و مستحکمی نسبت به گذشته ندارند. بنابراین وجود یک سایت املاک حتی اگر جزء این صنف هم نیستید میتواند آینده شغلی شما را دگرگون نماید.
مطمئنا داشتن یک وب سایت در زمینه خرید و فروش ملک و زمین باعث خواهد شد افراد و صاحبان مشاغل دیگر شما را بهتر بشناسند و از این فرصت میتوانید نهایت استفاده را نمایید. شاید این اصطلاح دلالی علمی را شنیده باشید. این اصطلاح به این معنا میباشد که در قبال پیدا کردن مشتری و متصل کردن خریدار و فروشنده میتوانید پورسانت خوبی را از این راه به دست بیاورید حتی بدون اینکه دارای جای فیزیکی برای این کار داشته باشید.

میتوانید در این وب سایت ملک و املاک از هر نوع با ارائه گروه بندیهای مستقل و روشن و شفاف کاربران را راهنمایی نمایید تا ملک خود را به راحتی پیدا نمایند یا بدون هیچگونه دردسری و راحت برای فروش در معرض دید دیگران قرار دهند. ما به مشتریان خود توصیه میکنیم در وب سایت خود حتما هر دو بخش خرید و فروش را داشته باشند تا تمام کاربران بتوانند از سرویس وب سایت شما بهره مند گردند.
مجموعه دکو وب وب تجربه فراوانی در طراحی سایت های مربوط به صنف املاک و مستغلات دارند بطوریکه در حال حاضر پروژه وب سایت املاک به آدرس  http://amlakad.com در حال حاضر مشغول به دادن سرویس به بازدید کنندگانش میباشد و روزانه هزاران بازدید کننده در حال بازدید از این وب سایت هستند.

طراحی این سایت و سایت هایی از این دست باید دارای ظاهر جذاب و منحصر به فردی باشد تا کاربران بتوانند ساعتها در این وب سایت مشغول به گشت و گزار باشند. البته وجود بخش بنگاه های معاملات املاک هم میتواند به عنوان یک بخش ویژه در وب سایت املاک شما وجود داشته باشد. بطوریکه با اوج گرفتن سایت شما و هجوم کاربران برای بازدید وب سایت شما, بنگاه های معاملات املاک خواستار قرار دادن پروفایل املاک به صورت آنلاین در سایت شما خواهند شد.
علاوه بر همه اینها میتوانید با گرفتن تبلیغات بنری بزرگ با تعرفه بندی های مختلف درآمد خود را در سایت افزایش دهید. کاربران و صاحبان کسب و کارها دوست دارند تا در سایت پربازدید شما به خوبی دیده شوند, بنابراین برای این کار پول بیشتری را در مقایسه با سایر رقبای خود خرج مینمایند. هم اکنون با کمی جستجو در فضای مجازی و دیدن چند وب سایت متوجه خواهید شد که وجود چنین تبلیغاتی در وب سایت ها میتواند باعث جاری شدن یک خون تازه به لحاظ درآمدی در قلب وب سایت مربوطه گردد.

طراحی سیستم جستجوی بدون نقص حتما یکی از وظایف حساس و دشوار گروه دکو وب وب خواهد بود. چرا که با توجه به حجم انبوه اطلاعات و تصاویر در وب سایت شما باید در حداقل زمان کاربران آنلاین که در حقیقت مشتریان حقیق شما هم خواهند شد بتوانند به اطلاعات خود دسترسی پیدا نمایند. مطمئن باشید ما نیز بر روی پروژه املاک شما حساس هستیم و تلاش خود را مینماییم تا با بالاترین کیفیت آن را طراحی و اجرا و پیاده سازی نماییم.

معمولا در وب سایت های املاک و مستغلات که وب سایت http://amlakjoo.com یکی از نمونه های آن میباشد میتوانیم چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه نماییم که عبارتند از:

 • ۰۱. طراحی صفحه وب  نمایش محدوده نمایش املاک در نقشه
 • ۰۲. طراحی صفحه وب  تفکیک املاک بر اساس خرید و فروش – رهن و اجاره . مشارکت و …
 • ۰۳. طراحی صفحه وب  معرفی ملک های در جهت فروش ویژه
 • ۰۴. طراحی صفحه وب  معرفی ملک های جدید
 • ۰۵. طراحی صفحه وب  ثبت چند تصویر برای هر ملک
 • ۰۶. طراحی صفحه وب  درج اخبار مربوط به ملک و مسکن

همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل نموده و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما در کنار شما هستیم.

شاید آگهی دادن در روزنامه ها و چاپ بروشور و تبلیغات بنری و سایت های نیازمندی راهی باشد که بنگاه ها، آژانس ها و خدمات ملکی بتوانند خود را مطرح و مشتریانی را جذب کنند. اما باید توجه کنند که این نوع هزینه ها برای تبلیغات، پرخرج، یک بار مصرف و البته بدون آینده نگری است. اما بهترین و کم هزینه ترین راه، طراحی سایت است.

بنگاه ها و آژانس های ملکی با طراحی سایت املاک و بنگاه خود میتوانند جدا از داشتن یک آژانس و بنگاه ۲۴ ساعته و بدون محدودیت مکانی، تبلیغاتی هدفمند با کمترین هزینه و البته دائمی داشته باشند. حضور در صفحه اول گوگل در کلمات هدف آنها، میتواند تضمین کاملی باشد از تبلیغات آنها و عدم نیاز به آگهی ها و تبلیغات پرخرج و کم بازده مثل روزنامه.

طراحی سایت املاک و بنگاه های ملکی

شرکت طراحی سایت دکو وبــــ با تخصص ، دانش و تجربه ی فراوان در طراحی سایت ویژه املاک و بنگاه ها و آژانس های ملکی و کسب رتبه های بالا در نتایج گوگل در نمونه کارهای خود، میتواند گام اول شما در ورود به سودآوری عظیم با تبلیغات حداقلی باشد.

از یک سو اگر طراحی سایت املاک، با آگاهی کامل و شناخت امکانات مورد نیاز کاربران و مخاطبان باشد، و از سویی دیگر طراحی بر اساس ساختار و قوانین سئو و گوگل انجام گیرد، میتوان با داشتن چنین وب سایتی مشتریان زیادی را به سایت رهنمون کرده و آنها را در بنگاه ۲۴ ساعته خود ماندگار کرد.

نداشتن محدودیت زمانی در ارائه ی خدمات و املاک، نداشتن محدودیت مکانی مشتریان، هدفمند بودن مشتریان با استفاده از کلمات کلیدی داخل شده به سایت، هزینه ی یک باره و همیشگی تبلیغات با داشتن تنها یک سایت، ارائه ی ملاک در نقشه های گوگل و بصورت آنلاین، جستجو بر اساس نیاز کاربران، دریافت سفارش و اطلاعات تماس کاربران و مشتریان و … از جمله مزایایی است که با طراحی سایت املاک میتوان به آن رسید.

ویژگی های سایت املاک

ویژگی مهمی که در طراحی سایت املاک باید آن را رعایت نمود، امکانات جستجوی پیشرفته برای موارد آرشیو شده در وب سایت املاک می باشد.

با استفاده از این ویژگی وب سایت املاک ما می تواند استفاده مفیدی داشته باشد، برای کاربرانی که نیاز به پیدا کرد ملک مناسب بسته به شرایط بودجه خود را دارند.

اگر در این وب سایت ها جستجو های بر اساس:

 • قیمت ملک
 • متراژ ملک
 • منطقه ملک
 • نوع ملک (کلنگی یا آپارتمان)
 • اجاره ملک
 • رهن ملک
 • و…

وجود داشته باشد، مسلما کاربران می تواند به راحتی ملک مورد نظر خود را پیدا نمایند و آن را خریداری یا اجاره نمایند.

همچنین وب سایت های املاک باید دارای بخش خصوصی برای هر ملک باشد که در آنجا توضیحات و مشخصات کامل ملک و مالک آن درج شده باشد.

شما با طراحی سایت با این سبک، حتی بدون داشتن بنگاه معاملات ملکی، می توانید پا در این عرصه گذاشته و با استفاده از ارائه این اطلاعات آرشیو شده به کاربران نیازمند، برای خود درآمد زایی نمایید.

هدف از داشتن سایت املاک چیست ؟

هدف اصلی از طراحی سایت املاک، افزایش تعداد فروش و افزایش معاملات ملکی برای بنگاه املاک و تجاری ما می باشد.

بنگاه های معاملات ملکی و همچنین بعضی از مبتکران در زمینه تجارت الکترونیک با استفاده از نیاز مردم به خرید و اجاره ملک و جستجو در مورد ملک، توانسته اند تعداد زیادی از مشتریان خود را از بین کاربران اینترنتی، توسط طراحی سایت بدست آورند.

این بنگاه های با معرفی خود در دنیای اینترنت توانسته در زمینه املاک و همچنین رسیدن به صدر لیست جستجو کلمات کلیدی در مورد املاک، به هدف افزایش فروش و افزایش معاملات خود دست پیدا نمایند.

البته نکته مهم در این میان، طراحی حرفه ای سایت های اینگونه وب سایت ها بوده است و همچنین رعایت موارد بهینه سازی سایت، که نکته مهمی در معرفی یک وب سایت در دنیای اینترنت می باشد.

شرکت طراحی سایت دکو وبــــ با توجه به سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت و همچنین بهینه سازی وب سایت ها به موتور های جست و جو، می تواند بهترین انتخاب شما برای طراحی سایت املاک باشد.

دلایل موفقیت سایت های املاک

دو دلیل مهم در طراحی سایت املاک وجود دارد که منجر به موفقیت این وب سایت ها خواهد شد.

 1. امکان جستجو پیشرفته در مورد املاک
 2. بهینه سازی سایت و طراحی حرفه ای سایت

در صورت رعایت این دو مورد وب سایت املاک ما خیلی زود در دنیای اینترنت به پیشرفت خواهد رسید و باعث افزایش فروش بنگاه املاک ما خواهد شد.

اگر قصد داریم که هر دو مورد فوق را در طراحی سایت خود در کنار هم رعایت نماییم، باید آشنایی کامل با علم روز طراحی سایت داشته باشیم.

اما اگر فرصت پیدا کردن آشنایی به علم روز طراحی سایت را نداشته ایم، می توانیم با همکاری با شرکت های معتبر طراحی سایت، به این مهم برای وب سایت املاک خود دست پیدا نماییم.

شرکت طراحی سایت دکو وبــــ با داشتن تجربه فراوان در زمینه طراحی سایت و همچنین سابقه درخشان در این زمینه، می تواند بهترین همراه شما برای طراحی سایت املاک باشد. لطفا نتایج بدست آمده توسط شرکت دکو وبــــ را در بخش بهینه سازی سایت مطالعه نمایید تا خودتان دلیل این انتخاب را مشاهده نمایید.

هزینه طراحی سایت انتشارات

هزینه ی طراحی سایت انتشارات و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت انتشارات شرکت طرح و پردازش دکو وبـــ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد.

برای اطلاع از هزینه و قیمت طراحی با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار نمایید :

خط ویژه : ۰۳۱۳۴۳۶۸۹۷۵

آدرس ایمیل : info@decoweb.ir

با توجه به زمان بندی ها و مشغله های تیم فنی، در صورتی که پاسخی دریافت نکردید، می توانید با شماره همراه ۰۹۳۰۲۴۰۹۹۰۰ تماس بگیرید.


نماد اعتماد