طراحی سایت زیبایی و آرایشی

طراحی سایت زیبایی و آرایشی

وب سایت های زیبایی و آرایشی

بسیاری از بانوان عزیز جامعه ما به علت محدودت های فرهنگی و اجتماعی که برای آنها قائل شده اند، ممکن است هرگز فرصت این را نداشته باشند که در زمینه درسی و هنری که در آن تحصیل نموده اند، در جامعه فعالیت فیزیکی داشته باشند. حتی فرصت فروش آثار دستی و محصولات هنری خود را ندارند و یا مجبور هستند که آثار خود را توسط واسطه ها به فروش رسانند، که این مسئله باعث کاهش سود آنها به طور چشم گیری خواهد شد.

راه حلی که به شما بانوان عزیز می توانیم پیشنهاد نماییم، استفاده از طراحی سایت برای بانوان می باشد. شما در این سایت ها می توانید امکانات و قابلیت های متنوعی داشته باشید که تعدادی از آنها را برای شما در ذیل عنوان می نمایم:

 • طراحی سایت برای آرایشگاه
 • طراحی سایت فروش آثار هنری
 • طراحی سایت برای فروش لباس های زنانه
 • امکان فروش محصولات و افزایش فروش
 • امکانت نمایش و فروش آثار هنری
 • ارائه تحقیقات علمی بانوان
 • ثبت نام کاربران
 • اخبار در مورد زمینه فعالیت
 • طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی
 • فروش لوازم آرایشی و بهداشتی
 • طراحی سایت هنرهای آشپزی
 • فروش غذاهای خانگی متنوع

و بسیاری از موارد دیگر که بانوان کشورمان در آن زمینه ها مهارت کافی دارند و قدرت ارائه محصولات و یا ارائه اخبار و مقالات در آن زمینه ها را دارند.

شرکت طراحی سایت دکو وبـــ با داشتن تجربه زیاد در زمینه طراحی سایت و شناخت کافی در مورد نیاز های جامعه، می تواند مشاور و همکار خوبی برای شما بانوان عزیز در امر طراحی سایت شخصی برای خود و یا زمینه کاری خود هستید. شرکت دکو وبـــ می تواند با طراحی حرفه ای سایت برای شما، فرصت ورود و فعالیت در زمینه تجارت را به شما به صورت مجازی دهد. البته باید توجه داشت که باید اصول بهینه سازی سایت در طراحی سایت بانوان حتما رعایت شود.

زیرا نکته مهم در جذب مخاطب و مشتری، دیده شدن وب سایت شما توسط موتورهای جست و جو گر می باشد. زیرا اگر در زمینه فعالیت شما واژه های که مربوط به تجارت شماست، توسط کاربران تایپ و مورد سرچ قرار گیرد و وب سایت شما در این لیست و البته موارد ابتدایی لیست دیده نشود، وب سایت برای شما کارایی نخواهد داشت و شما توسط مشتریان و بازدید کنندگان دیده نخواهید شد.

پس راه حل استفاده از موارد بهینه سازی سایت و سئو می باشد که باعث افزایش پیج رنک و قرار گیری وب سایت شما در موارد ابتدایی لیست موتور های جست و جو می باشد.

شرکت طراحی سایت دکو وبـــ با آشنایی کامل به الگوریتم های امتیاز دهی موتور های جست و جو و موارد سئو و بهینه سازی سایت و با توجه به سابقه درخشان و تجربه طولانی در زمینه بهینه سازی سایت که شما می توانید سابقه و نمونه کارهای موفق این شرکت را در بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید، می تواند در امر دیده شدن وب سایت شما توسط موتور های جست و جو و طراحی حرفه ای سایت کمک بزرگی نماید.

همچنین با توجه به اینکه بسیاری از مخاطبان وب سایت های بانوان را خانوم ها تشکیل می دهند، و با توجه به صلیقه خوب خانوم ها، نکته مهم دیگری که باید در طراحی سایت بانوان در نظر گرفت و آن را رعایت نمود، طراحی گرافیکی جذاب برای این وب سایت ها می باشد. زیرا قطعا باعث جذب آنها به وب سایت شما خواهد شد.

شرکت طراحی سایت دکو وبـــ با داشتن گرافیست های حرفه ای و مجرب و آشنا به اصول طراحی حرفه ای سایت و موارد HEO و سئو سایت، اقدام به طراحی گرافیکی مناسب برای وب سایت و قالب سایت شما می نماید که در جذب مخاطبان کمک بزرگی به شما خواهد نمود.

این یک شعار تبلیغاتی نیست:

هدف ما ارتقاء و حضور شما بانوان در تمام عرصه های کشور، و ارتقاء تجاری شما می باشد.

لطفا با مطالعه موارد طراحی حرفه ای سایت و تحقیق درباره اصول بهینه سازی سایت اقدام به انتخاب شرکت برای طراحی سایت نمایید.

ویژگی های سایت بانوان

ویژگی بارزی که برای طراحی وب سایت بانوان می توانیم عنوان کنیم، حضور بانوان در عرصه جامعه و عرصه کسب و کار می باشد. با توجه به محدودیت های که در جامعه ما برای بانوان عزیز وجود دارد، این عزیزان می توانند با طراحی سایت برای خود و راه اندازی یک تجارت الکترونیک از طریق طراحی سایتی فروشگاهی، به کسب و کار در زمینه های مورد علاقه بپردازند.

بانوان از طریق این وب سایت ها می توانند به معرفی خود و هنر ها و دانش خود در دنیای اینترنت بپردازند. این جنبه و ویژگی وب سایت ها می تواند تاثیر بسزایی در حضور بانوان در جامعه داشته باشد. زیرا با توجه به بسیاری از خطرهایی که ممکن است از طریق حضور فیزیکی آنها در جامعه برای آنها اتفاق بیفتد، به وسیله حضور مجازی آنها در جامعه و کسب و کار، از بین خواهد رفت. بانوان با استفاده از بازاریابی اینترنتی مسلما می توانند در زمینه کسب کار بسیار موفق تر از زمینه حضور فیزیکی در جامعه داشته باشند.

امروزه بسیاری از بانوان با توجه به این ویژگی ها برای خود و زمینه کاری خود اقدام به طراحی سایت نموده اند و به موفقیت های چشم گیری نیز دست پیدا کرده اند. البته موفقیت های بدست آمده در سایه تلاش و همت آنها و جسارت شروع کردن در آنها بوده است.

هدف از داشتن سایت بانوان

هدف عمده بانوان از طراحی سایت برای خود، معمولا معرفی زمینه کاری خود در اینترنت و نگارش دانش و اطلاعات خود در زمینه های مختلف علمی و تجربی می باشد.

بسیاری از بانوان در زمینه هایی از قبیل:

 • لوازم آرایشی و بهداشتی
 • آرایشگری بانوان
 • آثار هنری
 • مقالات علمی
 • هنر های آشپزی
 • طراحی پوشاک بانوان
 • فروش محصولات
 • و…

اقدام به طراحی سایت بانوان و با هدف افزایش فروش و درآمدزایی اینترنتی نموده اند.

البته برای رسیدن به موفقیت در بازار اینترنت و دنیای مجازی نکته مهمی که باید برای این وب سایت ها رعایت نماییم، رعایت اصول حرفه ای طراحی سایت و رعایت موارد بهینه سازی سایت می باشد.

زیرا در صورت قرار گیری وب سایت ما در صدر لیست جست و جوی کلمات کلیدی وب سایت ما، در موتور های جست و جو گر مثل گوگل، ما می توانیم تعداد زیادی مخاطب و بازدیدکننده را جذب وب سایت خود نماییم. در این صورت شاهد رونق فروش خود خواهیم شد.

شرکت طراحی سایت دکو وبـــ با توجه با سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت، می تواند بهترین همراه برای شما در راه رسیدن به موفقیت باشد. رعایت اصول حرفه ای و جلب رضایت مندی مشتری و ارتقاء سطح تجاری شما، از اهداف عالی شرکت دکو وبـــ می باشد.

دلایل موفقیت سایت بانوان :

مهمترین دلیل موفقیتی که در طراحی سایت بانوان می تواند وجود داشته باشد، این می باشد که وب سایت ما در زمینه فعالیت خود، با توجه به کلمات کلیدی وب سایت، در صفحه نخست لیست جست و جو گری مانند گوگل قرار بگیریم.

زیرا در این صورت ما می توانیم مخاطبان فراوانی را که هدفمند در مورد زمینه فعالیت ما در اینترنت جست و جو می نمایند، جذب وب سایت خود نماییم.

مثلا فرض نمایم ما وب سایتی در زمینه پوشاک بانوان راه اندازی نموده ایم و قصد داریم از طریق آن اقدام به جذب مشتری و حتی فروش آنلاین پوشاک بانوان نماییم؛ در صورتی که وب سایت ما در جست و جوی کلماتی مانند ” پوشاک بانوان ” ، ” خرید پوشاک بانوان ” و… در صفحه نخست موتور جست و جو گر گوگل باشیم، به طور قابل توجه ای مشتری نیازمند به خدمات خود را جذب وب سایت خود کرده ایم.

زیرا تجربه و آمار ثابت کرده که بیش از ۸۰ % از کاربران در اینترنت فقط نتایج صفحه نخست گوگل را مشاهده می نمایند. با توجه به این دلیل و رسیدن به صفحه نخست موتور های جست و جو گر ما می توانیم رونق فوق العاده ای به کسب و کار خود بدهیم.

شرکت طراحی سایت دکو وبـــ با رعایت موارد بهینه سازی سایت برای کلمات کلیدی وب سایت، برای موتور های جست و جو گر، در کنار طراحی سایت برای شما، می تواند همراه مطمئنی برای شما بانوان در راه کسب موفقیت برای ورود در عرصه تجارت باشد.

امکانات پیش فرض سایت های بانوان

طراحی اختصاصی وب سایت بانوان

ویژگی اصلی طراحی سایت بانوان شرکت دکو وبـــ، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. قطعا با توجه به اینکه معمولا بانوان به دنبال داشتن وسایل خاص و منحصر به فرد برای خود هستن، طراحی سایتی خاص برای بانوان می تواند دلیل خاصی برای انتخاب پکیج طراحی سایت بانوان شرکت دکو وبـــ باشد.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت بانوان موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت دکو وبـــ می باشد.

معمولا در طراحی وب سایت زیبایی و آرایشی میتوانیم چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه نماییم که عبارتند از:

 • ۰۱. طراحی صفحه وب  دسته بندی و معرفی خدمات سالن
 • ۰۲. طراحی صفحه وب  معرفی خدمات عروس
 • ۰۳. طراحی صفحه وب  درج نمونه کارها
 • ۰۴. طراحی صفحه وب  نکات آموزشی و هشدارها
 • ۰۵. طراحی صفحه وب  بخش راهنمای عروس
 • ۰۶. طراحی صفحه وب  نمایش گواهینامه ها و مدارک آرایشگاه و سالن زیبایی/li>
 • ۰۷. طراحی صفحه وب  دادن مشاوره رایگان

حتما با خواندن این مقاله کامل شما هم قصد دارید تا یک وب سایت بدون نقص در زمینه حیطه کاری خود داشته باشید. بنابراین با تماس با شماره هایی که در بالای وب سایت قرار دارد میتوانید مستقیما ایده و ذهنیت خود را با ما در میان بگذارید و یا از صفحه پیش فاکتور آنلاین میتوانید یک تجربه بی نظیر و لذت بخش برای سفارش وب سایتتان داشته باشید.

هزینه طراحی سایت انتشارات

هزینه ی طراحی سایت انتشارات و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت انتشارات شرکت طرح و پردازش دکو وبـــ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد.

برای اطلاع از هزینه و قیمت طراحی با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار نمایید :

خط ویژه : ۰۳۱۳۴۳۶۸۹۷۵

آدرس ایمیل : info@decoweb.ir

با توجه به زمان بندی ها و مشغله های تیم فنی، در صورتی که پاسخی دریافت نکردید، می توانید با شماره همراه ۰۹۳۰۲۴۰۹۹۰۰ تماس بگیرید.


نماد اعتماد