طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانشگاهی

وب سایت های دانشگاهی

آیتم های تخصصی طراحی وب سایت دانشگاهی

اهمیت به آموزش نه فقط در ایران بلکه در کل دنیا با ارزش میباشد بطوریکه امروزه بسیاری از افراد آنلاین در فضای مجازی و وب سایت ها به دنبال موسسات آموزشی خود و حتی  دانشگاه هایی میگردند که بتوانند در آن مرکز آموزشی به ادامه تحصیلات خود بپردازند.

آنها حتی در کشورهای دیگر هم به دنبال مرکز آموزشی مورد نظر خود میگردند تا در نهایت پذیرش مربوط به رشته مورد علاقه شان را گرفته و به ادامه تحصیل مشغول گردند.
بنابراین نتیجه میگیریم که این دسته از افراد نمیتوانند در ابتدا به تمام پاسخ سوالات خود به صورت حضوری و حتی تلفنی برسند.

ابتدا آنها آدرس وب سایت مورد نظر را پیدا نموده و در نهایت با پیدا نمودن گرایش خود در وب سایت مرکز دانشگاهی میتوانند برای آینده خود برنامه ریزی نمایند. در نتیجه نداشتن یک وب سایت ایده آل برای چنین مراکزی حتی موسسات کوچک و یا داشتن وب سایت بسیار بد با طراحی و کاربری نامفهموم میتواند یک عیب بسیار بزرگ محسوب گردد.

از این رو گروه طراحی دکو وب با داشتن نیروهای توانمند و متخصص در امر طراحی و بینه سازی وب سایت میتواند مشاوره های بسیار خوبی را برای طراحی وب سایت آموزشی چه برای دانشگاه ها و چه برای موسسات آموزشی را برای شما داشته باشد. در چنین طراحی چنین وب سایت هایی میتوانید سرویس ها و خدمات بسیار گسترده و متنوعی را بدهید که سعی مینماییم در زیر به تفضیل در مورد هر یک از آنها توضیحاتی را خدمت شما ارائه نماییم.

در ابتدا میتوانید دانشگاه و موسسه آموزشی خود را به خوبی معرفی نمایید و تمام بخشها و دپارتمان های موجود در آن را به کاربران وب سایت خود معرفی نمایید.

همچنین میتوانید دروس آموزشی و ترم هایی که در این دپارتمان ها در حال برگزاری میباشد را به خوبی برای مخاطبان خود معرفی نمایید. به یاد داشته باشید یکی از جذابترین بخشها در این قسمت معرفی استادان هر یک از دپارتمان ها میباشد. مطمئن باشید که این بخش میتواند برای دانشجویان بسیار مهم باشد و باعث میگردد آنها دائما به وب سایت و این بخش سر بزنند و بازدید وب سایت شما در افزایش دهند.

همچنین میتوانید به عنوان یک بخش کلی آخرین اخبار و اتفاقات و رویدادها در دانشگاه و موسسه آموزشی به دانشجویان بدهید و البته در دل همین بخش تابلوی اعلانات مجازی هم میتواند یکی از مهمترین بخشها باشد.

اطلاعیه ها و جلسات و بسیاری از مواردی که لازم است تا اطلاع رسانی گسترده ای به دانشجویان و اساتید صورت گیرد را میتوانید در این قسمت طراحی و پیاده سازی نمایید.

مطمئن باشید که دانشجویان باید از قوانین و مقرراتی که در دانشگاه حکم فرما میباشد اطلاع و آگاهی داشته باشد, بنابراین این بخش هم میتواند در همین قسمت طراحی و پیاده سازی گردد.
ایجاد تقویم آموزشی و کلاسهایی در حال برگزاری هم میتواند بازدید کنندگان و طرفداران خودش را داشته باشد. چرا که حتی افرادی که هنوز در موسسه یا دانشگاه مورد نظر ثبت نام نکرده اند هم دوست دارند تا بدانند که کلاسها در چه سطحی و با چه گسترده ای قرار است که برگزار گردد. بنابراین طراحی و پیاده سازی این بخش بسیار حساس و تاثیر گذار باشد.

همچنین سمینارها و جلساتی که در دانشگاه هم در حال برگزاری میباشد با تمامی جزئیات مربوط به آن را هم میتوانیم در سمع و نظر بازدید کنندگان قرار گیرد. بسیاری از دانشجویان به دلیل نداشتن وقت یا نداشتن کلاس در زمان برگزاری سمینار شاید در محل دانشگاه حضور نداشته باشند.

بنابراین برای این دسته از افراد میتوانید با قرار دادن ویدئو مربوط به جلسه و یا سمینار میشود که آنها را راضی و خشنود نمایید. البته برای این سرویس میتوانید که در ابتدا بخواهید که کاربران در وب سایت ثبت نام نمایند تا مشخصات و اطلاعات تماس آنها را هم داشته باشید.

البته تمامی دانش پذیران در نهایت در وب سایت ثبت نام خواهند نمود تا از طریق پنل کاربری خود بتوانند به نمرات و انتخاب واحد ها و صورتحساب های خود دسترسی پیدا نمایند.

معمولا تجربه در طراحی چنین وب سایت هایی نشان میدهد که در چنین وب سایت های موسسات آموزشی و دانشگاه ها میتوان چنین سرویس ها و خدماتی را ارئه نماییم که عبارتند از:

  • ۰۱. طراحی صفحه وب  تابلوی اعلانات
  • ۰۲. طراحی صفحه وب  اخبار جدید دانشگاه و مدیریت
  • ۰۳. طراحی صفحه وب  بخش قوانین و آئین نامه ها
  • ۰۴. طراحی صفحه وب  بخش فرهنگی و تربیتی
  • ۰۵. طراحی صفحه وب  سیستم ثبت  مشخصات دانش پذیران و اساتید
  • ۰۶. طراحی صفحه وب  بخش مقالات و مطالب برگزیده داشنجویان و دانش پذیران

و صدها مورد که میتوان در زمان طراحی و پیاده سازی و برنامه ریزی در مورد آنها در محل شرکت دکو وب و در زمان عقد قرارداد در مورد آنها صحبت نمود.

بنابراین حتما با خواندن دقیق این مقاله که حاصل تجربه زیاد ما در زمینه طراحی و پیاده سازی هر گونه وب سایتمیباشد مجاب شده اید که شما هم باید برای رونق بهتر و بیشتر کسب و کار خود یک وب سایت ایده آل و جذاب و دانشجو پذیر داشته باشید. بنابراین هم اکنون میتوانید از صفحه پیش فاکتور آنلاین اقدامات اولیه خود را در این طراحی وب سایت انجام دهید.

همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل نموده و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما در کنار شما هستیم.

این روز ها با توجه به تکنولوژهایی که هر روز پیشرفته تر و گسترده تر میشوند دیگر خیلی از کارها را نمی توان به صورت سنتی و با کمک روش های قدیمی انجام داد مخصوصا برای مراکز وسیع و بزرگی مانند دانشگاه که از نظر حجم داده ها و اطلاعاتی بسیار وسیع و گسترده هستند و تعداد دانشجویان آنها بسیار زیاد است طراحی وب سایت دانشگاهی امری ضرروی است .

راه اندازی کردن و داشتن یک وب سایت جامع و کامل که ظاهری معقول و زیبا و جذاب دارد می تواند در جذب کردن دانشجویان و اساتید بسیار موفق عمل کند و نیاز های آنان را به اسانی براورده کرده و بازدید سایت را نیز افزایش دهد .بنابراین داشتن و طراحی وب سایت موفق برای دانشگاه امری ضروری است .

وب سایت های آموزشی و دانشگاه نوعی از طراحی سایت بوده که به صورت آنلاین و آفلاین به مسائل و بخش های آموزشی در زمینه هایی که مورد نیاز کاربران است می پردازند.

وب سایت اینترنتی دانشگاه یک پورتال دانشگاهی برای اطلاع رسانی دانشگاه است که با دارا بودن امکانات لازم یک تعامل را بین دانشجویان واساتید به وجود آورده است.

طراحی سایت دانشگاه را می توان در قالبی به صورت پرتال دانشگاهی انجام داد . مرحله ی برنامه نویسی این سیستم را باید با سطح امنیتی و کیفیتی خیلی بالا انجام داد زیرا وبسایت های موسسات آموزشی و طراحی سایت دانشگاه از نظر امنیت بسیار حساس هستند.

مزیت های مختلف پرتال دانشگاهی و طراحی وب سایت دانشگاهی :

ایجاد ارتباط دو طرفه بین اساتید و دانشجویان و دانشگاه

داشتن یک دیتا بیس قوی از تمامی فایل های مربوط به دانشگاه و دانشجویان دانشگاه

قرار دادن بخشی مخصوص برای برگزار کردن امتحاناتی که به صورت انلاین انجام می گیرند

بهره گرفتن و استفاده از استاد های مربوطه در هر جایی که باشند توسط دانشجویان

معرفی کردن دانشگاه و برنامه درس های مختلف دانشگاه در وب سایت

صفحه ی ارتباط با دانشگاه مربوطه

داشتن قابلیتی برای ارائه دادن درس ها آن هم بصورت آنلاین و برگزاری درس به صورت الکترونیکی

فرم ساز وب سایت

انجام دادن فعالیت های اداری و شهریه دانشجویان در هر زمانی که می خواهند بدون محدودیت زمانی و مکانی

برگزاری انواع مختلف سمینارها و همایش های دانشجویی و دانشگاهی

گذاشتن ماژول اخبار و مقالات در وب سایت جهت بروز رسانی اخبار

قرار دادن بخش کارنامه و اعلام نتایج به صورت انلاین در طراحی وبسایت

تهیه کردن انواع فرم های ارزيابي برای اساتيد دانشگاه و شركت کردن دانشجويان در آن

ارسال خبر نامه به اعضای سایت

بخشی مربوط به ثبت نام و مديريت خوابگاه های وابسته به دانشگاه

قرار دادن سامانه ای برای رزرو کردن غذای کارکنان و دانشجویان در وب سایت

از جمله خدمات شرکت طراحی وب سایت دکو وبــــ که به صورت تخصصی انجام می شود طراحی سایت دانشگاه ها و موسسه های مختلف آموزشی است. شرکت طراحی وب سایت دکو وبــــ با سابقه ای درخشان و تیم برنامه نویسی و طراحی قوی در این راه شما را تنها نمی گذارد و در تمام مراحل با دادن مشاوره ای مناسب در کنارتان است . کلیه قسمت هایی که در وب سایت دانشگاه مورد نیاز است توسط برنامه نویسان شرکت برنامه نویسی و تهیه می شود .

کارشناسان ما پس از بررسی کامل شرایط به شما پیشنهادات لازم را اعلام می کنند و شما را در جریان روند کارها قرار می دهند . برای کسب اطلاعات کامل تر و بیشتر در زمینه طراحی وب سایت دانشگاهی و موسسات آموزشی با شرکت دکو وبــــ تماس بگیرید .

هزینه طراحی سایت انتشارات

هزینه ی طراحی سایت انتشارات و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت انتشارات شرکت طرح و پردازش دکو وبـــ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد.

برای اطلاع از هزینه و قیمت طراحی با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار نمایید :

خط ویژه : ۰۳۱۳۴۳۶۸۹۷۵

آدرس ایمیل : info@decoweb.ir

با توجه به زمان بندی ها و مشغله های تیم فنی، در صورتی که پاسخی دریافت نکردید، می توانید با شماره همراه ۰۹۳۰۲۴۰۹۹۰۰ تماس بگیرید.


نماد اعتماد