طراحی سایت حیوانات

طراحی سایت حیوانات

وب سایت های مرتبط با حیوانات
آیتم های تخصصی طراحی وب سایت مرتبط با حیوانات

امروزه وجود حیوانات در منازل بسیاری از افراد باعث شده است تا بتواند جایگاه بسیار ویژه ای را پیش انسانها داشته باشند. حیوانات اهلی و گاها وحشی که توسط صاحب آنها تعلیم و آموزش داده میشود را میتوان در بسیاری از منازل آنها یافت. بنابراین شاید شما هم که در حال خواندن این مقاله میباشید جزء این دسته از افراد هستید و تمایل دارید تا برای خودتان وب سایتی داشته باشید تا از تجربیات خود در این راه برای دوستان و افراد دیگر نظراتی را قرار دهید.

مطمئن باشید که در طول روز افراد بسیار زیادی به دنبال اطلاعات در رابطه با حیوان خود میباشند . اطلاعاتی مانند تغذیه, مراقبت ها , نحوه نگهداری , فضای مورد نیاز برای زندگی و بسیاری از اطلاعات دیگر که فقط در وب سایت ها میتوان آن اطلاعات را جستجو نمود.

البته بسیاری از دامپزشکان هم در این زمینه دارای وب سایت هایی هستند که کاربران و مراجعه کنندگانشان میتوانند از طریق وب سایت آن پزشک با وی ارتباط برقرار نمایند. بنابراین داشتن یک طراحی وب سایت در زمینه مسائل و موارد مربوط به حیوانات میتواند بسیار مفید و حتی سرگرم کننده نیز باشد. البته به یاد داشته باشیم که داشتن علاقه میتواند اولین نکته داشتن چنین وب سایتی باشد.

قرار دادن قسمت پرسش و پاسخ میتواند مهمترین گام برای رفع سوال و نیاز بسیاری از مراجعه کنندگانتان باشد. چرا که آنها به احتمال بسیار زیاد از طریق موتور جستجوی گوگل به وب سایت شما رسیده اند و مستقیما میتوانند این صفحه را رویت نمایند. دسته بندی سوال ها و جوابها مهمترین و حساس ترین قسمت در این صفحه میباشد.

بنابراین ما در مجموعه دکـــو وب سعی میکنیم تا بهترین مشاوره آنلاین را در طراحی این صفحه و کلا این وب سایت در اختیار شما قرار دهیم تا در نتیجه شما هم به عنوان مشتری خوب ما نتیجه کامل را از این وب سایت بگیرید.
مقالات و اخبار مربوط به حیوانات هم میتواند یکی از بخشهای بسیار مهم و کاربر پسند وب سایت حیوانات  شما باشد.

همچنین خرید و  فروش حیوانات خانگی و کمک به افرادی که در این زمینه نیاز به یاری دارند هم میتواند از موارد بسیار مهم طراحی وب سایت شما باشد. کاربران آنلاین با دادن اگهی و قرار دادن تصویرهای گوناگون حیوان همراه با شناسنامه و جزئیات کامل در وب سایت میتوانند در جهت فروش با قیمت مناسب و به فرد مطمئن اقدام نمایند.

البته به یاد داشته باشیم دسته بندی حیوانات در گروه بندی آنها میتواند باعث سریعتر پیدا شدن آن حیوان توسط کاربر گردد. حتی میتوان در صورت گسترده شدن وب سایت بخش جستجوی پیشرفته هم برای آن طراحی نمود تا کاربران در سریعترین زمان ممکن بتوانند به هدف خود برسند. جستجو میتواند بر اساس نام حیوان و رده بندی آن و همچنین سن و سال آن نیز باشد.

البته از همین الان  هم باید به فکر گرفتن آگهی و کسب درآمد از وب سایت مربوط به حیوانات خود هم باشید. بسیاری از افراد از بازدید کنندگان بسیار زیاد وب سایت شما استفاده خواهند نمود تا بتوانند خود و کسب و کار خود را بهتر و بیشتر به افراد دیگر بشناسند. به یاد داشته باشید که دادن اطلاعات رایگان  در وب سایت میتواند در نهایت باعث آلوده نمودن کاربران به وب سایت گردد و به همین دلیل هر روزه به وب سایت شما سر خواهند زد و این میتواند آمار بازدید کنندگان شما را بالا ببرد.

معمولا در یک طراحی وب سایت با موضوع حیوانات و مسائل مربوط به آنها میتوان چنین سرویس ها و خدمات زیر را ارائه داد که عبارتند از:

  • ۰۱. طراحی صفحه وب  دسته بندی حیوانات و جستجوی پیشرفته آنها
  • ۰۲. طراحی صفحه وب  ارائه تازه های حیوانات
  • ۰۳. طراحی صفحه وب  ارائه خصوصیت های تخصصی هر حیوان
  • ۰۴. طراحی صفحه وب  ارائه لیست حیوانات موجود
  • ۰۵. طراحی صفحه وب  اعلام فروش ویژه حیوانات و پرداخت آنلاین وجه مربوطه

و صدها سرویس دیگر که میتواند کاربران را برای ساعتها در وب سایت شما نگه دارد.
حتما با خواندن چنین مقاله جامعی در رابطه با طراحی یک وب سایت حیوانات حتما شما هم تمایل دارید تا با  طراحی چنین وب سایتی در فضای مجازی حرفی برای گفتن داشته باشبد. بنابراین هم اکنون میتوانید از صفحه پیش فاکتور آنلاین اقدامات اولیه خود را جهت طراحی وب سایت انجام دهید.

همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل نموده و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما در کنار شما هستیم.

این روزها حیوانات خانگی تبدیل به دوستانی برای اکثر افراد ، حتی آپارتمان نشین ها شده اند. بسیاری از کودکان وقت خود را صرف بازی با حیوانات کوچک خود می کنند و عده زیادی از بزرگسالان و افراد تنها ، حیوانات خانگی را به عنوان هم دمی برای تنهایی خود برگزیده اند .

از سویی دیگر پیشرفت تکنولوژی و در دسترس بودن اینترنت و ابزارهای اتصال به اینترنت برای همگان باعث شده که طراحی وب سایت در انواع حوزه ها راه یابد و به پیشرفت و توسعه انواع تجارت ها کمک نماید . بدین جهت طراحی سایت مرتبط با حیوانات ، یقینا مخاطبان خاص خود را دارد و از استقبال خوبی برخوردار خواهد شد .

متقاضيان طراحي سايت حيوانات را مي توان به چند دسته تقسيم كرد از جمله: مراكز فروش حيوانات ، دامپزشك ها و شركت هاي وارد كننده ي تجهيزات پزشكي.

طراحي سايت مركز فروش حيوانات – طراحی وبسایت مرتبط با حیوانات

مراكزی که کار فروش انواع حيوانات را انجام می دهند مي توانند با طراحي کردن يك سايت قوی و خوب به کار فروش حيوانات اهلی خود بپردازند ، آنها می توانند از طریق اينترنت، لوازم جانبي برای نگهداري از حيوانات و تجهيزات مورد نياز مشتریان را به فروش برسانند . در طراحي سايت براي مراكز فروش حيوانات خانگی ، مي توان بخش هاي مختلفی را در سایت قرار داد مثل : بخش گالري تصاوير و ویدیو از حیوان مورد نظر، معرفي حيوان و اعلام نژادهاي موجود از هر نوع.

طراحي سايت شركت وارد كننده تجهيزات دامپزشكي

شركت های مربوطه می توانند در وب سایتشان اطلاعاتي کامل و یا مختصر در مورد تجهيزات موجود و نحوه استفاده کردن از آنها را در اختيار دامپزشكان وکسانی که به این زمینه ها علاقمند هستند ، قرار دهند.شركت های مربوطه باید تلفن و آدرس مراكز خدماتي خود را حتما در وب سايت خود قرار دهند تا بازديدكنندگان بعد از دیدن وبسایت آنها در صورت نياز به مرکز زنگ بزنند و با اين مراكز در ارتباطی متقابل باشند.

طراحی سایت دامپزشک

دامپزشكان نیز نباید عقب بنشینند و با طراحي يك وب سايت به صورت اختصاصي به معرفي خودشان و سوابق كاريشان بپردازند . آنها می توانند با طراحی سایت دامپزشک اطلاعاتي را در اختيار بازديدكنندگان به صورت اينترنتي بگذارند .

شرکت طراحی سایت نواندیشان با سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت بهترین شرکت طراحی سایتی می باشد که می تواند یک وب سایت حیوانات را با رعایت تمام اصول حرفه ای طراحی سایت ایجاد و تمام موارد بهینه سازی سایت را برای آن رعایت نماید.

هزینه طراحی سایت انتشارات

هزینه ی طراحی سایت انتشارات و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت انتشارات شرکت طرح و پردازش دکو وبـــ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد.

برای اطلاع از هزینه و قیمت طراحی با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار نمایید :

خط ویژه : ۰۳۱۳۴۳۶۸۹۷۵

آدرس ایمیل : info@decoweb.ir

با توجه به زمان بندی ها و مشغله های تیم فنی، در صورتی که پاسخی دریافت نکردید، می توانید با شماره همراه ۰۹۳۰۲۴۰۹۹۰۰ تماس بگیرید.


نماد اعتماد